RODOWODY NASZYCH KOCIĄT SĄ HONOROWANE WE WSZYSTKICH ORGANIZACJACH FELINOLOGICZNYCH NA   CAŁYM ŚWIECIE.

OUR KITTEN FAMILIES ARE HONORED IN ALL FELINOLOGICAL ORGANIZATIONS ALL OVER THE WORLD.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin na podstrony wszystkich miotów urodzonych w naszej hodowli.

Odwiedzając te podstrony będziecie mogli Państwo zobaczyć w jaki sposób nasze kocięta dorastały oraz wyrobić sobie pogląd czy zakupiony u nas kociak będzie spełniał Państwa oczekiwania. Znajdziecie tam Państwo linki do galerii kociąt które mają już swoje nowe domy i kochających ich nowych opiekunów jak również kocięta które pozostały w naszej hodowli i teraz zostali już rodzicami, dziadkami, a nie rzadko pradziadkami i prababkami. W bardzo dużej mierze postawiliśmy na koty urodzone i wychowane u nas gdyż uważamy, że to idealny sposób na określenie ich charakteru, wyglądu oraz innych cech które powinien posiadać prawdziwy, olbrzymi, a przede wszystkim zdrowy Maine Coon.

Serdecznie zapraszamy !!!

Kociaki mogą opuścić naszą hodowlę po ukończeniu 15 tygodnia życia, gdy są w pełni gotowe do zmiany otoczenia. Nauczone są czystości, są w pełni zsocjalizowane, a także dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane. Kociaki "na kolanka" przed opuszczeniem naszego domu i trafieniem do nowych właścicieli, będą przechodziły zabieg kastracji lub sterylizacji.
Rezerwacja odbywa się poprzez opłatę rezerwacyjną.

Kocięta opuszczają hodowlę po podpisaniu stosownej umowy. 

Bardzo nam zależy na utrzymaniu stałego kontaktu z właścicielami naszych kotów. Oferujemy wszelką pomoc nowym opiekunom.

Koty są naszymi przyjaciółmi, bardzo o nie dbamy i zależy nam, by cieszyły się długim, szczęśliwym życiem w dobrym zdrowiu. Dlatego nasze koty oprócz regularnych szczepień, mają wykonywane badania genetyczne i diagnostyczne w kierunku: HCM (ECHO serca i DNA test), SMA test, PKD, HD, FeLV i FIV.

Nowi opiekunowie otrzymują: rodowód FIFe, książeczkę zdrowia lub paszport EU z numerem identyfikacyjnym (chip) oraz wyprawkę dla kociaka.

Kocięta opuszczają hodowlę po podpisaniu stosownej umowy. 

Bardzo nam zależy na utrzymaniu stałego kontaktu z właścicielami naszych kotów. Oferujemy wszelką pomoc nowym opiekunom.

 

Dodatkowe informacje