Plany hodowlane na rok 2022

PL*CoonKitty Demiere Dee

PL*CoonKitty Zucchero a Velo

W związku z niezwykle niepewną sytuacją gospodarczą, a co za tym idzie malejącym zainteresowaniem zakupu zwierzęcia zdecydowałam, że większość planów hodowlanych nie będzie realizowana tylko zostaje przesunięta na przyszły rok.

Plany hodowlane na rok 2023

   

PL*CoonKitty Nako Misouri

PL*CoonKitty Mandalay Bay

PL*CoonKitty Salsa Libre

 

PL*CoonKitty Mandalay Bay

 

PL*CoonKitty Forever Young

Cosby LeoStory*PL

PL*CoonKitty Beau Sancy

PL*CoonKitty Mandalay Bay

PL*CoonKitty Tokyo Bay

PL*CoonKitty Mandalay Bay

PL*CoonKitty Uliena Tuli

PL*CoonKitty Mandalay Bay

PL*CoonKitty Om Kara

 

 

PL*CoonKitty Queen Marry

 

 

 

Plany oczywiście uzależniam od rozwoju, kondycji, a przede wszystkim zdrowia kotów!

W celu uzyskania więcej informacji o planowanych miotach, prosimy o bezpośredni kontakt.

Kontakt znajduje się po prawej stronie w module "Kontakt".

 

Koty są naszymi przyjaciółmi, bardzo o nie dbamy i zależy nam, by cieszyły się długim, szczęśliwym życiem w dobrym zdrowiu. Dlatego nasze koty oprócz regularnych szczepień, mają wykonywane badania genetyczne i diagnostyczne w kierunku: HCM (ECHO serca i DNA test), SMA test, PKD, HD, FeLV i FIV.

Kociaki mogą opuścić naszą hodowlę po ukończeniu 15 tygodnia życia, gdy są w pełni gotowe do zmiany otoczenia. Nauczone są czystości, są w pełni zsocjalizowane, wychowane z psem, a także dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane. Kociaki przed opuszczeniem naszego domu i trafieniem do nowych właścicieli,  będą przechodziły zabieg kastracji lub sterylizacji. 

Nowi opiekunowie otrzymują: rodowód FIFe, książeczkę zdrowia, paszport EU z numerem identyfikacyjnym (chip) oraz wyprawkę dla kociaka. Kocięta opuszczają hodowlę po podpisaniu stosownej umowy.

Bardzo nam zależy na utrzymaniu stałego kontaktu z właścicielami naszych kotów. Oferujemy wszelką pomoc nowym opiekunom.