21.06.2018

Nasze panienki urodziły kociaki !!!

Zosia (PL*CoonKitty Zoe Mea) powiła 5, a FiiFii (PL*CoonKitty Tiffany Style) 8 zdrowych kociąt !!!

Kociaczki czują się dobrze i rosną jak na przysłowiowych drożdżach :))

O kolorach i płci kociaków poinformujemy w najbliższym czasie. Ojcem miotu jest Leon (PL*CoonKitty Hollywood Hils)

Serdecznie zapraszamy do świeżutkiej, wiosennej galerii wszystkich kociąt z miotów M, N, O i najnowszego P :).

Kocięta urodzone 10 lutego powiła Hania (PL*Marisena's Llalea Oli), matka wielu wspaniałych kociąt (mioty ,,E", ,,P" ,i,,Y"). Kociaczki są czarne i rude z białym, z pręgami i gładkie.

 

Informujemy, że kociaki Brendy ( I*Starsupernova Brenda ) mają także nowe fotki. 

Wszystkie kocięta znalazły już swoje nowe domy.

Dwie koteczki zostały u mnie w hodowli, a PL*CoonKitty Nautilus Sea zamieszka w zaprzyjaźnionej hodowli Leo Story*PL Łukasza I Ani Kiliańskich.

Lamia także zamieszka z Anią i Łukaszem :)

 

 

Nasza Danusia (PL*CoonKitty Demiere Dee) w nocy 13 marca urodziła cztery kocurki i dwie koteczki.

Koteczki są szylkretowe, dwa kocurki rude pręgowane, a jeden rudy srebrzysty pręgowany. Jest już ich pełna galeria zakładce kocięta.

W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania o ojca miotów, jak w tej chwili wygląda, zaktualizowaliśmy jego galerię. Jeśli chodzi o jego proporcje to Zachary waży prawie 10 kg. Jest szalenie zrównoważony, towarzyski, łagodny i bardzo, bardzo duży z fantastycznym, lejącym i niekłopotliwym futerkiem. Najbardziej cieszy nas to, że te wszystkie cechy przekazuje swojemu potomstwu na co mamy już namacalne dowody w postaci zadowolonych nowych opiekunów którzy zakupili u nas kociaki z miotów ,,K" i ,,L'' i zamieścili swoje opinie w mapach GOOGLE oraz z własnej obserwacji koteczki Lami Reno która jest z nami od 6 miesięcy.

 

 Zapraszamy do jego najnowszej galerii :)

Jak już Państwo wiecie PL*CoonKitty Zoe Mea urodziła już kocięta. Teraz czekamy na szczęśliwe rozwiązanie PL*CoonKitty Tiffany Style,  i PL*CoonKitty Glo Story Kociaki przyjdą na świat już w czerwcu. Obie damy zostały pokryte naszym srebrzystym Leonem (PL*CoonKitty Hollywood Hils). Będą to pierwsze kocięta po tym kocurze.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony gdzie będziemy informować Państwa na bieżąco o wszystkim co dzieję się u nas lub na nasz Facebook

Informacje o kociętach:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. +48 504 203 623

 

Dodatkowe informacje