14.05.2022

Wczoraj kocurek PL*CoonKitty Zitti e Buoni pojechał do swojego nowego domu.

W hodowli do sprzedaży pozostała  tylko wszędobylska i bardzo, bardzo ciekawska koteczka Yogobella. Kotka jest po zabiegu sterylizacji w pełni przygotowane do opuszczenie hodowli.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub meilowego, a także do bezpośredniego poznania jej w hodowli.

Koteczka po PL*CoonKitty Nako Misouri i PL*CoonKitty Mandalay Bay

PL*CoonKitty Yogobella Boom

 

Zapraszam do zakładki "Wolne kocięta" lub bezpośrednio do jej galerii.

Kontakt znajduje się po prawej stronie w module "Kontakt".


14.05.2022

Informuję, iż lada moment będą dostępne kolejne koty do adopcji oraz do sprzedaży w obniżonych cenach.

Z hodowli zostaje wykluczona Majka (  PL*CoonKitty Heart of Glass ) oraz młodziutka koteczka Marysia (  PL*CoonKitty Santa Maria  ) w nietuzinkowym kolorze szylkret niebieski dymny.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.


18.05.2019

Bardzo często w kierowanej do mojej hodowli korespondencji mailowej oraz na  Facebooku spotykam się z zapytaniem dlaczego nowo narodzone kocięta w większości są albo od początku zarezerwowane albo podlegają obserwacji, a po trzech tygodniach także są już zarezerwowane?

Szanowni Państwo,

Dzieje się tak, ponieważ z wieloma osobami prowadzę rozmowy o zakupie kociaka z mojej hodowli na długo przed jego urodzeniem. Przy okazji tych rozmów w jakichś sposób także poznajemy się nawzajem,  na czym mi bardzo zależy :-). Wiele osób odwiedza również samą hodowlę oby obejrzeć koty i poznać warunki, w jakich się wychowują ( zapraszam serdecznie ! ).

Akcesy dotyczą głównie koloru kociaka, płci oraz wyboru rodziców. W ten sposób powstaje lista osób, które otrzymują ode mnie informację o urodzeniu się właściwych kociąt wraz z ich zdjęciami. Jeśli kociak okazuje się tym jedynym, po ukończeniu przez niego trzeciego tygodnia życia nowi opiekunowie dokonują opłaty rezerwacyjnej. Z tego właśnie względu w większości przypadków nie jest możliwy zakup kociaka po jego wcześniejszy obejrzeniu, czyli już po szczepieniach kociąt ( przed szczepieniami nie można oglądać ze względu na ich bezpieczeństwo zdrowotne ). Nie przetrzymuję również kociąt przez kilka miesięcy ponieważ przeznaczam  je przede wszystkim dla miłośników tej rasy ("na kolanka"), a tylko naprawdę bardzo sporadycznie do innej hodowli, i taka deklaracja od początku widnieje na stronie internetowej hodowli